sandy
"Иногда утром я просыпаюсь, свежая, выспавшаяся, и радостно говорю мужу: "Как здорово, милый, что дети ночью не плакали!" Он присел, потом встал и удивленно говорит: "У нас же нет детей!".

panchul.livejournal.com
sandy
...Творец в креационизме – это такой же китаец с рыжими усами. Никто не видел его на месте преступления, следов он не оставлял, на камере не засветился. Но креационисты уже объявили его в розыск. О презумпции невиновности, я вообще промолчу.

scinquisitor.livejournal.com
sandy
«Уявіть себе рибкою, що живе в акваріумі з опуклими стінками. Що ви знали б про наш світ, якби все життя дивилися на нього в спотворене скло і не мали можливості вибратися? Неможливо пізнати справжню природу реальності: ми вважаємо, що чітко уявляємо собі навколишній світ, але, говорячи метафорично, ми приречені все життя провести в акваріумі, так як можливості нашого тіла не дають нам вибратися з нього» — розмірковує Хокінг.

Вражені цією метафорою влади міста Монц, Італія, кілька років тому законодавчо заборонили тримати рибок у круглих акваріумах, щоб спотворення світла не заважало рибкам сприймати світ таким, який він є.

aratta-ukraine.com
sandy
Пунктуація

Кома, тобі потрібна щоб, ти, ставив її де не треба і не ставив де треба. Бажано,щоб після коми,ти,також,не ставив пробілу ,а ставив ,перед нею.
Тире існує для того, щоб замість нього поставити дефіс. Інші випадки — неактуальні.
Одне з найважливіших призначень дефіса — грамотно оформлювати слово будь-ласка. Бо раніше так завжди писали. Не питай. Так правильно.
Двокрапки не існує.
Крапка з комою — це калевала.
Три крапки потрібні, щоб наголосити на твоїй глибокій думці... Тому замість трьох крапок використовуй багато-багато-багатокрапку, це дасть тобі змогу поглибити глибоку, якщо вона раптом неглибоко глибока, думку.........................
Знак оклику існує для патріотів. Якщо ти не патріот — не використовуй знака оклику! Інакше ми подумаємо! що ти! провокатор!!!
Знак питання скасували. Забудь про нього. Розумієш, про що я кажу

dubchack.livejournal.com
Геніально!............
sandy
Послушай, друг, товарищ, брат!
Бобков — народный кандидат.
Народ! Дай сыну ты мандат,
Чтоб стал он рады депутат.

Отдай Бобкову голос свой,
И обретёшь в жизни покой. —
Докажет он свой подвиг делом
И плодотворным и умелым.

pravda.com.ua
sandy
Напомним, в минувшем году Госдума приняла закон, который обязывает все некоммерческие организации, получающие финансовую помощь из-за рубежа и имеющие отношение к политике, зарегистрироваться как «иностранных агентов». Однако в январе Минюст отказался регистрировать в качестве иностранного агента правозащитную организацию «Щит и меч», которая подала пробную заявку, чтобы проверить действие процедуры. Ни одна другая правозащитная организация также не была зарегистрирована как иностранный агент. Совет по правам человека при президенте РФ одобрил такую позицию Минюста, отметив, что ведомство нашло «верный алгоритм решения проблемы регистрации НКО».

echo.msk.ru

Каждое предложение прекрасно, по-моему!