featar
Linux хозяйке_на_заметку хімія компіляція Якщо коли-небудь доведеться компілювати під Linux чудову квантово-механічну програму NWChem — явно вказуйте gfortran для фортранівської частини. Інакше (g77) будуть глюки з "undefined reference" через неспівпадіння назв з підкресленнями та без.
Ну, ще можна ifort'ом, якщо є... :)
featar
Linux хозяйке_на_заметку zip iconv Якщо всередині архіва zip є файли з кириличними іменами, що не відображаються нормально в Linux, їх треба розпакувати звичайним чином, після чого застосувати:

convmv --notest -r -f cp-1252 -t cp-850 /path/to/unzipped/files

convmv --notest -r -f cp-866 -t utf-8 /path/to/unzipped/files

cp1252 -> cp850 + cp-866 -> utf8

Ото збоченці, ну!

linux.org.ru
featar
хозяйке_на_заметку хімія Замість нашаровувати один розчинник на інший по стіночці пробірки, стоячи, як ідіот, з піпеткою, усі 30-40 мл, можна поставити у пробірку лійку, покласти туди паперовий фільтр синьої смуги і обережно налити розчинник на фільтр, який затримає процес нашаровування.
featar
хозяйке_на_заметку Сервіс sfrom.net, окрім просто скачування роликів з YouTube для лінивих, дозволяє обходити різне лайно типу "це сторінка 18+, зареєструйтеся і підтвердіть", а також "цей матеріал заблоковано у вашій країні через порушення авторських прав %companyname%".