errno
games Хотів побавитись в Borderlands, а він не грається зараза, відео гальмує :( Це ж я що 3,75$ викинув? Порадьте відяшку в ціні до 500грн. :)
errno
work HTML Тільки-но я розібрався як і для чого використовують CSS спрайти, як ці гади навидумували web fonts з іконками. Тудить його в качель...
errno
work WTF Firefox Дивна фігня, є форма в ній <input type="submit" name="accinsert" value="Нарахувати">, коли натискаєш на цю кнопку, форма відправляється, але поля 'accinsert' в ній нема, як так? Інші форми на цій же сторінці працюють нормально.
errno
work tools Mac А може хто-небудь знає хорошу програму під Mac, яка гарно в кольорі показує patch-файли? Kdiff, DiffMerge і FileMerge не пропонувати, вони всі хочуть два джерела і самі порівнювати, а у мене вивід svn diff, я його хочу подивитись, а не морочитись з експортами, щоб отримати дві копії. Підсвітка мала би виглядати як у переглядачі changeset-ів у Trac, щоб було видно зміни навіть пробільних символів.
errno
Їм печеньку у якої на упаковці пише "з шоколадними дропсами", невже не можна було написати "краплями" :)
errno
work Одна з віртуальних машин запущена у vmplayer залізно вішає робочу станцію (Linux). Дивина та й годі. Що їй зробити, щоб її розклинило?
errno
work Пробую вкурити SpineJS і CoffeeScript одночасно, цікаво, але трохи важко заходить :( Зовсім весело буде, коли вийду за рамки туторіалів :)
errno
sport MTB Android Подарували мені кардіодатчик з синім зубом, от тепер пробую усілякі спортивні програми під андроід. Виявилося, жодна з популярних програм, які вміють працювати з кардіодатчиками, не має функціоналу примітивного "апартаного" пульсоміра, а саме попереджати про перехід із зони в зону. Найбільше що мені вдалося витиснути, це періодично (раз на 250, 500, 1000 м) повідомляти голосом поточний пульс, а це не зручно. Дивно і сумно.
errno
work Я був наївний, коли думав що вдасться згенерувати гарний Open Document Spreadsheet, не вникаючи у його внутрощі. Блєск і ніщєта опенсорса — навіть найнавороченіша бібліотека має настільки вбогу документацію, що без читання специфікації ODF — нікуда.