doctorstal

В аеропорту Барселони підійшов до мене хлопець з Пітера і такий "а ти ж з України, ви ж там не всі такі, це ж пропаганда, ми ж братські слов'яни, це не ми — це Пиня".

Тепер я знаю що відчувають жінки, коли перед ними чоловіки-алкаші вибачаються.

doctorstal

В python ком'юніті своя атмосфера. Читаєш статтю по pyspark — все англійською, а остання фраза індонезійською. Але все ясно, все зрозуміло. В перекладач поліз тільки щоб визначити що за мова.

doctorstal

Померла бабуся і в той же день відмовив стартер в машині. Їдемо 500 км в Харківську область заводячи зі штовхача на заправках. Сюрно.

doctorstal

Вийшов з машини, а в кафешці через 10м та сама радіостанція грає. Пісня гівно, але навіть потанцювати захотілось — таке задоволення від ситуації.

doctorstal

Сьогодні син образився і навіть не схотів зі мною прощатись. Через те що я взяв на роботу сумку, з якою дружина ходить в магазин.

Кричав що це мамина сумка.

Мабуть мені частіше треба ходити в магазин.

doctorstal

Кароч насправді мєнти придумали геніальну схему як з казни пару лямів компенсації намутити, а цей чувак їм підігрує, а монет ніяких не було, була тільки пляшка кефіру і пара карманних експертів #2947059

doctorstal

З майбутньої роботи прислали т.н. Starter Pack — футболка, записник, ручка і дві книжки. Одна з них називається "Легко не буде". Що це вони мають на увазі?

doctorstal

Дитина у два роки виколупує шоколад з вівсяного печива, бо дружина сказала "ай-ай-ай печиво з шоколадом".
Сподіваюсь таке виховання не переросте у купу комплексів.

doctorstal

Жуйк животворящий. Варто було в #2944100 пожалітись — і зараз вже чекаю на офер по бекенду зі спарками, даталейками свистілками та перділками. Дякую, жуйк.

doctorstal

Тільки минулого тижня зрозумів що вимоги до баз даних ACID і BASE — це типу кислота і луг (основа) — акроніми підкреслюють протилежність принципів. Майндфак.

doctorstal

Отримав офер від ідеальної компанії на ідеальний проект, але на позицію фронтенд.
І кар'єрні перспективи обіцяють, але я стільки вклав зусиль щоб мене серйозно сприймали як бекенд інженера — от невже це все дарма?

doctorstal

От всі ржуть з обговорень дитячих покакуль, але який же це пиздець коли у дитини запор і вона кричить наче різана. Бррр, нікому не побажаєш.