doctorstal

Сьогодні син образився і навіть не схотів зі мною прощатись. Через те що я взяв на роботу сумку, з якою дружина ходить в магазин.

Кричав що це мамина сумка.

Мабуть мені частіше треба ходити в магазин.

doctorstal

Кароч насправді мєнти придумали геніальну схему як з казни пару лямів компенсації намутити, а цей чувак їм підігрує, а монет ніяких не було, була тільки пляшка кефіру і пара карманних експертів #2947059

doctorstal

З майбутньої роботи прислали т.н. Starter Pack — футболка, записник, ручка і дві книжки. Одна з них називається "Легко не буде". Що це вони мають на увазі?

doctorstal

Дитина у два роки виколупує шоколад з вівсяного печива, бо дружина сказала "ай-ай-ай печиво з шоколадом".
Сподіваюсь таке виховання не переросте у купу комплексів.

doctorstal

Жуйк животворящий. Варто було в #2944100 пожалітись — і зараз вже чекаю на офер по бекенду зі спарками, даталейками свистілками та перділками. Дякую, жуйк.

doctorstal

Тільки минулого тижня зрозумів що вимоги до баз даних ACID і BASE — це типу кислота і луг (основа) — акроніми підкреслюють протилежність принципів. Майндфак.

doctorstal

Отримав офер від ідеальної компанії на ідеальний проект, але на позицію фронтенд.
І кар'єрні перспективи обіцяють, але я стільки вклав зусиль щоб мене серйозно сприймали як бекенд інженера — от невже це все дарма?

doctorstal

От всі ржуть з обговорень дитячих покакуль, але який же це пиздець коли у дитини запор і вона кричить наче різана. Бррр, нікому не побажаєш.

doctorstal

Набігли дебіли в #2941124. Я пишу "закон прочитайте", а вони мені "запрєт русскава", "насільная украінізація", "еканаміческі нєвигадна". Прочитайте, блять, закон і потім намагайтесь щось розумне писати. Вам хтось в голову насрав, а ви і раді хуйні всілякій вірити.

doctorstal

А хтось з негодуючих порівнював закон про державну мову в Україні і аналогічний федеральний закон в РФ? Хоча чого це я питаю, ясно ж що не читали ні той ні той. Покоління неучів, що поробиш.

doctorstal

Они ходили, и фонарики сияли — не безобразничать! Но никакие фонарики не могли рассеять той мутной каши, которая заварилась в головах.
Вильгельм. Вильгельм. Вчера убили трех немцев. Боже, немцы уходят, вы знаете?! Троцкого арестовали рабочие в Москве!! Сукины сыны какие-то остановили поезд под Бородянкой и начисто его ограбили. Петлюра послал посольство в Париж. Опять Вильгельм. Черные сингалезы в Одессе.
Неизвестное таинственное имя — консул Энно. Одесса. Одесса. Генерал Деникин, Опять Вильгельм. Немцы уйдут, французы придут.
— Большевики придут, батенька!
— Типун вам на язык, батюшка!
У немцев есть такой аппарат со стрелкой — поставят его на землю, и стрелка показывает, где оружие зарыто. Это штука. Петлюра послал посольство к большевикам. Это еще лучше штука. Петлюра. Петлюра. Петлюра.
Петлюра. Пэтурра.

Никто, ни один человек не знал, что, собственно, хочет устроить этот Пэтурра на Украине, но решительно все уже знали, что он, таинственный и безликий (хотя,
впрочем, газеты время от времени помещали на своих страницах первый попавшийся в редакции снимок католического прелата, каждый раз разного, с подписью — Симон Петлюра), желает ее, Украину, завоевать, а для того, чтобы ее завоевать, он идет брать Город.