diesel
всему виной бобры!

Але всього лише близько дванадцяти тисяч років тому бобри були дійсно могутніми – вони важили до 350 кілограмів, мали гострезні п’ятнадцятисантиметрові зуби і викликали панічний жах у наших предків. Подолати такого бобра було важко — для знищення однієї особини були потрібні зусилля цілого стада людей. 

А ще залишки цивілізації бобрів намагаються погубити людину за допомогою глобального потепління. Спосіб вони обрали дуже розумний. І людство довго не хотіло в своїй екологічній сліпоті бачити, що ж витворяє начебто подоланий ворог. А він (о жах!) дефекує у воду і таким чином збільшує кількість метану в атмосфері, що, на думку багатьох вчених, є важливим внеском у парниковий ефект.

infoporn.org.ua
diesel
support.microsoft.com
The string for the target folder (the folder specified to store the database backup, or the one used for the transaction log backup or the one used for reports) in a maintenance plan contains "-S". For example, the directory path "C:\Db-Save" contains an "-S" string.

Это ж чего курить надо было что бы ТАК написать.
diesel
Сгорел блок питания на домашнем сервере(надеюсь что только он), и что-то нехорошее с интернетом: последствия вчерашней грозы. Эхх... надеялся на спокойные выходные.