• hmm Могильов хоче заблокувати сайт "ВКонтакте"

    Міністр внутрішніх справ Анатолій Могильов вважає, що Верховна Рада на законодавчому рівні повинна заблокувати діяльність сайтів, які займаються поширенням заборонених матеріалів. До таких ресурсів міністр відніс і сайт "ВКонтакте".

    "Це дуже складна проблема. Ми вже створили підрозділ з боротьби з кіберзлочинністю. Займаємося цією темою. Але боротися з такими сайтами, як "ВКонтакте", де є порнографія й інші незаконні матеріали, треба, приймаючи жорсткі правові рішення", — підкреслив Могильов.

    "Багато сайтів, на жаль, блокувати проблематично. Якщо я зараз приймаю рішення і блокую, скажімо, сотні сайтів — про що це говоритиме? Про наступ на свободу слова", — відзначив він в той же час.

    "Тому треба приймати законодавчі акти, які забороняли б діяльність подібних сайтів. Зараз ми вивчили досвід наших сусідів по боротьбі з подібними явищами, ми рухаємося дуже інтенсивно. Отже незабаром ми ініціюватимемо прийняття нормативної бази, яка дозволить обмежити доступ до таких сайтів", — заявив міністр.

    gazeta.ua

Replies (0)