• політика У деяких країнах на засіданнях парламенту присутні лише кілька депутатів, при цьому це не порушує норм демократії.
    Про це заявив перший заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов у ефірі "Ера-FM", розповідаючи, чому в Верховній Раді депутати голосують за свої колег.

    "Я був в багатьох парламентах світу і дивувався, коли сидить у парламенті дві людини, виступають і заздалегідь знають результат", — сказав він.
    У свою чергу, народний депутат від фракції "Наша Україна — Народна Самооборона" Юрій Гримчак заявив, що голосуючи за свої колег, народні обранці порушують Конституцію.

    "Згідно з Конституцією, кожен депутат голосує окремо. Пан Чечетов у нас — велика людина, "диригент" парламенту. Причому, раніше були "диригенти", котрі диригували мовчки, і їх ніхто не бачив. А тут все зрозуміло: піднята рука пана Чечетова — буде прийнятий закон, не підняв він руку — не буде прийнятий закон. Я вже мовчу про кількість "піаністів". У нас вже світові рекорди встановлюються: 9 місць проголосовано однією людиною, 10... Я не знаю, ви там, мабуть, змагання проводите, хто більше проголосує за свої колег, які відсутні в залі", — заявив "нунсівець".

    Окупаційна влада така окупаційна.

Replies (1)