• ололо політика "Як повідомлялося, заступник голови Верховної Ради, один з лідерів партії «Батьківщина» Микола Томенко має намір оскаржити в суді використання його картки при голосуванні за прийняття закону «Про основи державної мовної політики». Крім цього, спрацювала картка і депутата Ігора Палиці, хоча він перебуває за кордоном." (2 депутати)

    "Також Томенко зазначив, що по відео можна буде визначити хто голосував картками депутатів від фракції Народної партії, які, зі слів віце-спікера, до цього запевняли, що за закон про мовну політику голосувати не мають наміру." (19 депутатів)

    "Депутати Верховної Ради від фракції Партії регіонів Петро Писарчук та Орест Муц заявляють, що не голосували за прийняття закону про основи державної мовної політики." (2 депутати)

    Мінімум 23 депутати, голос яких є сумнівним. Це вже не кажучи про ПР і тушок, де ніхто нікого не питає. Не прийнято жодної поправки, регіАнали просто не хочуть виправляти суперечності в ньому — його і так скасує Конституційний суд, головне, шоб ефект на виборах був і знижку на газ може дадуть.

    Знову ж таки, поки депутати не будуть ходити в Зраду працювати, особисто перечитувати те, шо вони приймать і питати думку в експертів, голосувати ОСОБИСТО і ідентифікуватися за відбитками пальців — так і буде цей шабаш і зона, голосуй шо хочеш. Пропоную депутатам поставити ларьок з пивом і сємками, а замість Литвина на президії буде співати зірка шансону з Росії, свого нема же.

Replies (0)