Mushroom007
політика Хм, Партія Регіонів таки відкрито підіграє сеператистам і готується стати Єдіной Расієй? — ua.korrespondent.net Ахметка і українофоб Левченко приїхали до "народу Донбасу" з триколорами і починают гратися в доброго і поганого поліцейского. Схоже становище і в Луганську, де Єфремов з "народом з триколорами".
До речі, в Луганську так званий "народ" з пафосною назвою "армія Південно-Сходу" з триколорами (даааааа) вимагає "скасування президентських виборів, референдуму про федералізацію і звільнення політв'язнів", що дуже дивно співпадає з РФшними методичками.
Народ України тримають за ідіотів, але ідіотів тут мало, інша проблема — як викурити цих самозванців, без приводу для Путлєра.
Mushroom007
цитата Слушна думка про події в Донецьку: "Господа, что случилось, то случилось. Факт есть факт — Россия провоцирует дестабилизацию в Донецке и Луганске, есть попытки в Харькове. В Одессе, Николаеве, Днепропетровске — российский фашизм не прошел. Власти нужно действовать жестче. Главу милиции Донецка за бездействие разжаловать в сержанты и поставить в оцепление. СБУ и милиции начать отлавливать главарей. Достаточно посадить 20-30 человек у все утихнет. Мирные пророссийские митинги разрешить, но исключительно по официальному запросу организаторов, дабы не провоцировать Россию на ввод войск. Места их проведения оцепить милицией и досматривать всех на наличие холодного оружия, прутов, бутылок, петард, взрывпакетов, меры безопасности как на стадионах. Пьяных сразу в РОВД. За драки — самих организаторов тоже в СИЗО."
Mushroom007
політика "мы не посягаем на территориальную целостность Украины" , — открыто сказал Чуркин из РФ, в то время как войска РФ уже давно оккупировали Крым. Россия — выходи из шизы! Это добром не кончится.
Mushroom007
політика ололо Капітан Очевидність в НАТО: Фахівці НАТО провели аналіз різних даних, та дійшли висновку, що у Криму діють російські військові сили на підставі чітких наказів вивести з ладу українські сили, заявив верховний головнокомандувач об'єднаними силами НАТО в Європі Філіп Брідлав. ua.korrespondent.net
Mushroom007
політика "Макаров також зазначив, об'єднання "Вече Харьков" має намір запропонувати ввести на Лівобережну Україну "миротворчі контингенти Росії"." pravda.com.ua
Когда уже введут мозготворческие войска в РФ?