Replies (10)

 • @Ilya-S-Zharskiy, Потом сам же написал, что два тела были Назар Дичук и Дмитрий Быць — "волонтёры" (естественно оба в военной форме), которые "помогали эвакуироваться"
 • @Ilya-S-Zharskiy, Зачем эти гомосеки в военной форме и что они делали в школе в районе боевых действий такие весёлые?!

  kray.if.ua
 • @Ilya-S-Zharskiy, и почему у одного волонтёра на поясе висит пистолет, а у другого автомат в руке?

  i.imgur.com
 • @Ilya-S-Zharskiy,
  «В последнюю эвакуацию перед трагедией несколько дней назад в Белогоровку приехал эвакуационный транспорт, рассчитанный на 300 человек, тогда согласились эвакуироваться только 49 жителей. Автобусы уехали пустыми. Ребята тоже были на этом рейсе, а затем вернулись помогать. Они погибли в школе вместе с жителями села»

  strana.best
 • @Ilya-S-Zharskiy, схема всегда одна:

  1)
  объявляется тревога, с мирного объекта уходят все, кто не верит в высокоточность русского оружия и в то, что русские обстреливают только военные цели,

  обычно таких МИРНЫХ бывает от 90 до 100%

  2)
  объявляется ЛЮБОЕ ЧИСЛО, например, в Кременчуге — 1000
  и под камеры на весь мир стендап комик произносит клоунаду:

  "в момент атаки в ТЦ находились более тысячи мирных кременчугян".
  СМИГ (включая западные) этот наркоманский бред разносят

  3)
  далее кровавого КВНщика (или его кадры, например, "главу ОВА" Гайдая опровергают по череди свои же:
  МЧС, полиция, местные администрации (чтобы не разгонять фэйки и не плодить панику),
  а адекватные каклы (спойлер: таких не бывает) поясняют, что "тысяча" — это триста, а скорее всего двести или меньше,
  а "момент атаки" — это от десяти минут до часа (между прилётом ракеты и объявленной накануне воздушной тревогой).

  Ешё один показательный случай — Белогоровка. Так якобы "разбомбили школу с 60 местными жителями, укрывавшимися внутри".

  При этом 60 получилось тоже какой-то неочевидной шизоарифметикой: "было 90, но 30 ушли от авиабомбы, а остальные остались под завалами".

  Следующим этапом — МЧС говорит, что из "предварительно убитых" шестидесяти под завалами обнаружено два трупа.

  Потом сам Гайдай ("первоисточник" новости), говорит, что трупы — не местных, а "волонтёров" из Закарпатья, которые "помогали местным эвакуироваться", при этом:

  1. местные с ними ехать не захотели
  2. "волонтёры" вооружены пистолетом и автоматом и обмундированы в военную форму.

  Это не "антифейк", не опровержение и не разоблачение — они это сами пишут и САМИ выкладывают фото.

  i.juick.com i.juick.com i.imgur.com
 • @Ilya-S-Zharskiy, У селі Білогорівка поблизу Лисичанська ворог скинув авіабомбу на школу, де було близько 90 людей, 30 жителів уже врятували з-під завалів, повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації (ОВА) Сергій Гайдай.

  "Рашисти скинули на школу в Білогорівці авіабомбу. Останній тиждень Білогорівка — село поблизу Лисичанська — гаряча точка. Орки намагаються там здійснити прорив, точаться постійні бої. Сьогодні російські вбивці "воювали" з беззбройними мирними жителями. Рашисти скинули авіабомбу на школу, в якій ховалося майже все село. Всі, хто не встиг евакуюватися. Після влучання в клуб підвал школи був єдиним місцем порятунку, але росіяни забрали в людей і цей шанс", — написав він у фейсбуці.

  За словами Гайдая, в школі перебувало близько 90 людей, майже 30 людей уже врятували з-під завалів.

  "Рятувальна операція триває", — додав він.
 • @Ilya-S-Zharskiy, Росіяни скинули авіабомбу на школу в селі Білогорівка на Луганщині, у підвалі якої ховалися близько 90 людей. Ймовірно, всі вони загинули, зокрема і випускник Чортківського фахового медичного коледжу Дмитро Биць.

  Біда сталася 7 травня. Як повідомили у пресслужбі коледжу, загиблі Дмитро Биць та Назар Дичук були волонтерами.

  Дмитро у 2020 році закінчив коледж за фахом “Лікувальна справа”. Він відправився на Схід рятувати людей від загибелі. Разом з колегою юнак вивозив людей у безпечні місця і доставляв гумдопомогую Однак, смерть не пожаліла хлопців і забрала їхні життя.

  Дмитро Биць – випускник Чортківського медичного фахового коледжу 2020 р., спеціалізація «Лікувальна справа».
  Ці сміливі хлопці, ризикуючи власним життям, рятували людей з територій інтенсивних бойових дій у Луганській області. Вони щодня вивозили їх в безпечні місця, доставляли гуманітарні вантажі, – йдеться у повідомленні.

  Як повідомляв голова Луганської ОВА, Назар та Дмитро родом із Закарпаття. Того дня волонтери приїхали до Білогорівки. Вони допомогли 49 місцевим евакуюватися з селища. Пізніше чоловіки повернулися.

  Вони рятували людей щодня, вивозили їх в безпеку, доставляли гумвантажі. Під час останньої евакуації перед трагедією, декілька днів тому, до Білогорівки приїхав евакуаційний транспорт, розрахований на 300 людей, тоді згодилися їхати в безпеку лише 49 селян. Автобуси поїхали порожніми. Хлопці також були на цьому рейсі, а потім повернулися допомагати, — розповів Гайдай.

  Назар Дичук та Дмитро Биць разом з іншими цивільними мешканцями загинули у школі, куди російські окупанти скинули авіабомбу.
 • @Ilya-S-Zharskiy, Від російського авіаудару по школі в Білогорівці (Луганська область) попередньо загинули 60 людей. Повідомив голова ОВА Луганщини Сергій Гайдай.

  Евакуйовані з-під завалів 30 осіб, семеро з яких поранені.

  “7 травня в Білогорівці внаслідок російського авіаудару виникли пожежі в будівлі школи на площі близько 300 м кв. та в будинку культури. Пожежу ліквідовували майже чотири години, потім проведено розбирання завалів та, на жаль, знайдені тіла двох загиблих.

  Скоріш за все, усі 60 осіб, що залишалися під уламками будівель, загинули“.  У школі на Луганщині від авіаудару загинули два закарпатські волонтери

  08.05.2022 20:41
  Укрінформ
  У школі села Білогорівка Луганської області від авіаудару загинули два волонтери із Закарпаття, які допомагали з евакуацією місцевих жителів.

  Як передає Укрінформ, про це голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив у Фейсбуці.

  “У Білогорівці загинули два закарпатські волонтери. Увесь час війни Назар Дичук та Дмитро Биць постійно допомагали з евакуацією мешканців Луганщини. Вони рятували людей щодня, вивозили їх в безпеку, доставляли гумвантажі”, — написав Гайдай.

  Голова Луганської ОВА додав, що в останню евакуацію перед трагедією до Білогорівки приїхав евакуаційний транспорт, розрахований на 300 людей, тоді згодилися їхати в безпеку лише 49 селян. Автобуси поїхали порожніми.

  Волонтери також були на цьому рейсі, а потім повернулися допомагати. Вони загинули в школі разом з жителями села.
  Читайте також: Історії українських матерів

  Як повідомляв Укрінформ, 7 травня в школі села Білогорівка Луганської області від російського авіаудару загинули щонайменше 62 людини.
  Луганщина Волонтери Загибель Закарпаття Гайдай


 • @Ilya-S-Zharskiy,
  Луганщина: росіяни скинули авіабомбу на школу, де ховалось майже 100 людей
  Денис Карловський — Субота, 7 травня 2022, 22:06


  наслідки авіаудару росіян по будівлі школи в білогорівці. фото: сергій гайдай

  Російські окупанти скинули потужну авіабомбу на приміщення школи в селі Білогорівка на Луганщині, де від обстрілів ховалося 90 людей.

  Джерело: голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай

  Пряма мова Гайдая: "Рашисти скинули авіабомбу на школу, в якій ховалося майже все село. Всі, хто не встиг евакуюватися. Після влучання в клуб, підвал школи був єдиним місцем порятунку, але росіяни забрали в людей і цей шанс.

  В школі знаходилося близько 90 людей.

  Близько 30 осіб вже врятували з-під завалів".

  Деталі: Гайдай сказав, що Білогорівка поблизу Лисичанська є "гарячою точкою" бойових дій упродовж останнього тижня.

  Українські рятувальники продовжують розчищати завали.

  Рятувальна операція на місці авіаційного удару окупантів по школі
  Фото: Сергій Гайдай

  Наслідки авіаудару по школі