Farfurkis
сайти крик_душі От нереально, просто нереально дістають сервіси які при реєстрації відправляють мені на пошту мій пароль. І при відновленні пароля відправляють. Я що, по їхньому, не знаю свій пароль? Хто взагалі придумав таку практику? Вчора двічі реєструвався і двічі ж отримав листа за паролем.
Farfurkis
Хочу похвалити meta.ua за службу підтримки, швидко відповідають, всі проблеми вирішують. Вже двічі користувався.
Farfurkis
Київ нерухомість ціна ринок На зниження цін на ринку нерухомості в новинах реакція майже нульова, а от тільки підвищилась на 0.4% так одразу всі випустили по 5 статей, хоча реально ніякої тенденції немає. Всі статті намагаються привернути увагу гучними заголовками і махінаціями зі смислом. Вкотре бачу що реально ні в кого немає достоїної аналітики.
Farfurkis
Скоро почнеться :-), сиджу в кінотеатрі, будемо дивитися фільм «Той хто пройшов крізь вогонь», знятий на державні (10 млн грн) та приватні (6 млн грн) кошти. По історії про радянського льотчика.
Farfurkis
Будують в Києві швидкісний трамвай, а трамваї закупляють не нові наші а б/в європейські, мотивуючи це тим що вони дешевші. А те що закупивши в наших велику партію і знизивши цим самим ціну то до уваги ніхто не бере. Як і те що стара техніка ламається частіше, а крім того ще й переобладнаня необхідне. Он яскравий приклад Дніпропетровськ: закупили старих драчок, пройшло кілька місяців і з них якщо не помиляюсь 60-70% було й досі в депо, бо не перероблені. А заводів нормальних-то вистачає. Сходу можу назвати два кандидати: Крюківський і Стаханівський. Чим не підходять?
Farfurkis
life MTS SMS kyivstar Сама калічна відправка СМС через веб-інтерфейс у МТС — купа флешу, короткі повідомлення, київстар гарний, але капча іноді глючить. Сама нормальна реалізація у лайфа — але в них 3 повідомлення на день з одного IP, чог в принципі мені вистачає завжди — не часто пишу.