Disfinder
Из пожелавших остаться анонимными, но заслуживающих доверия источников получена информация о том, что пароли пользоватей части jabber-серверов, подключавшихся через qip, замечены в продаже. Утверждается, что предложение прошло предварительную проверку.

источник
community.livejournal.com
Disfinder
повертаючись до GTD, дочитав книжку Лімончеллі "Тайм-менеджмент для системных администраторов", думаю попробувать програмуліну ThinkingRock — безплатна і повністю ГТД-шна. Є і під вінду, і під лінух, але в другому випадку неясно, як ставить — пакети є лише під дебіан.
Ну і я все ще надіюся, що Umputun у radio-t розкаже про те, як же він використовує методологію Аллена у своєму житті (я пам'ятаю, Женя обіцяв :)
Disfinder
* wtd
що зроблено ха першу половину дня
---------------
— перевірив роботу Реквест Трекера
— настроїв Мережу (друк нуля) для бухгалтерії
— поговорив по джабберу
— отправив автопошту Комиш-Зорі
— почитав форум
Disfinder
Спамери жгуть: тема листа:: "В детском оздоровительном крематории "Уголёк" найден подпольный цех по изготовлению пластилина "
Disfinder
work Настроюю T-Mail, буду робити FTN-мережу із організаціями. зараз розбираюся із адресацією. Не можу знайти зрзумілого документа, керуюсь RTFM по T-Mail.
Disfinder
тих, хто придумав однакові комбінації клавіш для переривання одних програм і копіювання в інших треба підвішувать за геніталії :(
треба ж було нажать мені Контрол-Ц при установці Зімбри...
Disfinder
архаїчний метод доставки інформації — дозвон модемом до модема — не хоче працювать. світло на тій стороні пропало, чи за несплату відключили?