to post messages and comments.

@errno:

Відкрив велосезон! 20км :) Щястя!

@errno:

Фух! День повправлявся у написанні рекурсивного коду і всьо склалося. Душевну рівновагу відновлено :)

@errno:

За роки писання CRUD для корпоративних ІС мозок забув як працювати з рекурсивними алгоритмами :(

@errno:

От я молодець, написав два тести і вже покрито 75% коду :)

@errno:

Устраиваю гонки PyPy и CPython по пузырьковой сортировке

@errno:

Хотів побавитись в Borderlands, а він не грається зараза, відео гальмує :( Це ж я що 3,75$ викинув? Порадьте відяшку в ціні до 500грн. :)

@errno:

Тільки-но я розібрався як і для чого використовують CSS спрайти, як ці гади навидумували web fonts з іконками. Тудить його в качель...

@errno:
MTB

Proba XC 2012 youtu.be

@errno:

Шукаю забійну музичку для відео про кроскантрійну гонку. Ідеї?

@errno:

Дивна фігня, є форма в ній <input type="submit" name="accinsert" value="Нарахувати">, коли натискаєш на цю кнопку, форма відправляється, але поля 'accinsert' в ній нема, як так? Інші форми на цій же сторінці працюють нормально.

@errno:

А може хто-небудь знає хорошу програму під Mac, яка гарно в кольорі показує patch-файли? Kdiff, DiffMerge і FileMerge не пропонувати, вони всі хочуть два джерела і самі порівнювати, а у мене вивід svn diff, я його хочу подивитись, а не морочитись з експортами, щоб отримати дві копії. Підсвітка мала би виглядати як у переглядачі changeset-ів у Trac, щоб було видно зміни навіть пробільних символів.

@errno:

Їм печеньку у якої на упаковці пише "з шоколадними дропсами", невже не можна було написати "краплями" :)

@errno:

Може хтось з кабанів у JavaScript допомогти з не дуже складним, але трохи заплутаним куском JS/AJAX? З мене пиво :)

@errno:

Одна з віртуальних машин запущена у vmplayer залізно вішає робочу станцію (Linux). Дивина та й годі. Що їй зробити, щоб її розклинило?

@errno:

Пробую вкурити SpineJS і CoffeeScript одночасно, цікаво, але трохи важко заходить :( Зовсім весело буде, коли вийду за рамки туторіалів :)

@errno:

Подарували мені кардіодатчик з синім зубом, от тепер пробую усілякі спортивні програми під андроід. Виявилося, жодна з популярних програм, які вміють працювати з кардіодатчиками, не має функціоналу примітивного "апартаного" пульсоміра, а саме попереджати про перехід із зони в зону. Найбільше що мені вдалося витиснути, це періодично (раз на 250, 500, 1000 м) повідомляти голосом поточний пульс, а це не зручно. Дивно і сумно.

@errno:

Здається ….ний Flash умудрився зробити kernel panic, MBP тупо зупинився і зажадав жорсткого ребуту кнопкою, як так!?! :(

@errno:

Pinterest.com — який-та кулінарно-весільно-гламурний, мі-мі-мі, БУЕЕЕ

@errno:

Після п'ятого я вже не чекінюсь, хіба домів :)

@errno:

Я був наївний, коли думав що вдасться згенерувати гарний Open Document Spreadsheet, не вникаючи у його внутрощі. Блєск і ніщєта опенсорса — навіть найнавороченіша бібліотека має настільки вбогу документацію, що без читання специфікації ODF — нікуда.